Učenici četvrtih razreda i ove godine Školu u prirodi proveli su u Istri, gdje su boravili od 8. do 11. lipnja 2023.
Posjetili su i upoznali neke od mnogih prirodnih ljepota Istre - jamu Baredine, NP Brijuni te Rt Kamenjak. Prošetali su se gradovima Porečom, Rovinjom i Pulom gdje su razgledali poznatu pulsku Arenu. Zanimljiva za gledanje bila je i izložba Traktor story, prva stalna izložba oldtimer-traktora u Hrvatskoj, koju čini kolekcija pedesetak traktora, vršilica i ostalih poljoprivrednih strojeva. Slobodno vrijeme proveli su na najbolji način - uživajući na plaži uz kupanje, odbojku na pijesku i neizostavni sladoled.






