
Erasmus +
Erasmus+ je program Europske unije koji podržava mobilnost i suradnju između obrazovnih institucija i organizacija u Europi. Naša škola uključena je u Erasmus projekte od 2018. godine.
Koordinatorica: Dinka Berislavić, logoped
Članovi Erasmus tima: ravnatelj Marko Brodarić, pedagoginja Antonia Skukan, knjižničarka Martina Pevec Zorić. učiteljice Jelena Bosiljevac, Natalija Grgurić, Mirjana Mamić Mateša, Ivana Štamfar, Sandra Protulipac Tarabić, Dubravka Maradin, Ivana Požek Malobabić, Draženka Srakočić, Nika Komar, Maja Basara, Helena Helkert Furač, Nevenka Mikulić, Sanja Halar i Lana Legek.
Provođenje Erasmus programa pridonosi osobnom i profesionalnom razvoju učitelja, boljoj kvaliteti rada i novim aktivnostima u korist učenika, a razmjena iskustava s partnerima iz drugih europskih škola rezultira inovativnim pristupima i metodama u nastavi, što doprinosi povećanju kvalitete obrazovanja.






