Jutros je u školi, u skladu s Planom evakuacije, provedena vježba evakuacije učenika i djelatnika u slučaju izvanrednih situacija.
Za vrijeme vježbe, na zvuk sirene, a prema unaprijed dogovorenim pravilima i postupcima evakuacije, svi su sigurno napustili školsku zgradu. Učenici i djelatnici pridržavali su se uputa te u kratkom vremenu napustili zgradu i okupili se na igralištu pokraj škole, a sve u cilju spašavanja sebe i drugih u mogućim izvanrednim situacijama.






