Poštovani roditelji i učenici, obavještavamo vas da je OŠ „Vladimir Nazor“ zaprimila najavu štrajka od Školskog sindikata Preporod koji će biti u petak, 11. travnja 2025.
Dolazak je učenika u školu obvezan, a nastavu za sve učenike provodit će djelatnici koji nisu u štrajku. Osigurat će se sigurnost učenika u školi, dežurstvo i školski obrok. Prijevoz učenika provodit će se po uobičajenom rasporedu. Adresa elektroničke pošte na koju zainteresirani roditelji i učenici mogu slati svoje upite:
Osoba za kontakt: Gordana Krstulić, ravnateljica






